Jak dodać Pikanteri w Związku

Jak dodać Pikanteri w Związku

Długotrwałe relacje mogą być trudne, wszyscy o tym doskonale wiemy, w około 20% małżeństw zanika życie erotyczne, wielu z nas woła o jakąś stymulację.
Zabawki erotyczne mogą być świetnym sposobem na poruszenie tematu seksu i ułatwienie intymności oraz sposobem na przywrócenie seksu w związku.
W niektórych przypadkach może to być tak proste, jak spytanie partnera, czy możesz trzymać zabawkę dla nich, zamiast robić to samemu. Te małe kroki mogą być początkiem rozwiązania problemów i powrotu seksu do związeku.
Z drugiej strony, 80% z was wciąż dobrze się bawiących może zastanawiać się, po co zawracać sobie głowę?

Cóż, nie musisz czekać, aż seks będzie nudny, by spróbować czegoś innego. Zabawki erotyczne powinny być traktowane jako uzupełnienie twojego życia seksualnego, są po to, aby uczynić je lepszym, łatwiejszym, przyjemniejszym, innym i zabawnym.
Wprowadzanie zabawek erotycznych do twojego związku, zanim coś stanie się rutynowe, to świetny sposób, by cieszyć się seksem, jednocześnie odpychając nadciągającą nudę. Aktywne podejście do problemów i utrzymywanie przyjemności z seksu to prosty sposób na zapewnienie zdrowego związku.

Jakie zabawki erotyczne kupić?

Każde życie seksualne par jest inne i prawdopodobnie zabawki, które możesz chcieć, będą również inne. Jeśli jesteś mężczyzną, który ma mniejszy penis niż przeciętny, możesz spróbować przedłużaczy lub wibratorów.
Jako kobieta, która nie lubi penetracji pochwy, możesz kupić Fleshlight dla męskiego partnera lub, jeśli nie możesz osiągnąć orgazmu poprzez penetrację, możesz zainwestować w wibrator, aby stymulować się podczas seksu.

Kluczowe pytanie to, gdzie zabawki erotyczne mogą uzupełnić twój związek i twoje życie seksualne.
Dziś dostępne są dziesiątki tysięcy zabawek i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

The Womanizer Pro jest jednym z najlepiej sprzedającym się wibratorów i w zależności od modelu ma różne poziomy intensywności, które dają niesamowity orgazm. Spośród kobiet, które go wypróbowały, 100% stwierdziło, że daje całkowicie wyjątkowe uczucie, a 73% doświadcza dzięki niemu wielu orgazmów.

Mimo swych niewielkich gabarytów ta potężna zabawka zrewolucjonizowała grę. Dla kobiet, którym brakuje orgazmu ze swoim partnerem, wibrator taki jak Womanizer Pro jest idealny. Wystarczy, że umieścisz go swojej łechtaczce a on rozpali Twoje ciało.

Womanizer Pro - Mint Lace


Natomiast dla kobiet które wolą coś dyskretniejszego swietnie mogą się sprawdzić kulki gejszy.
Ich wspaniałą cechą jest to, że są niewiarygodnie dyskretne. Możesz ukryć je w swojej sypialni i wyciągnąć tylko wtedy, gdy będziesz gotowa do gry. Kulki są również znacznie prostsze w użyciu niż Womanizer Pro.

Jeśli szukasz zabawki, która jest prawdziwie zaprojektowana tak, byś mogła się cieszyć razem z partnerem, linia We-Vibe to najlepsze zabawki dla par, stworzone po to, by stymulować oboje w tym samym czasie. We-Vibe Sync stwożona jest tak by pobudzać punkt G, jednocześnie wibrując na jego członku.

Co więcej, aplikcja Connect pozwala aktywować i kontrolować zabawkę z dowolnego miejsca na świecie, co jest idealne, gdy jedno z was jest poza domem.
Jakość tych zabawek jest wyjątkowa i mają one moc dawania obojgu orgazmów.

Kolejnym produktem gorąco przez nas polecamy, jest Fleshlight lub Fleshjack. Te męskie masturbatory zdominowały rynek od dnia, w którym zostały wypuszczone, ponieważ są dyskretne, bezpieczne dla ciała i niezwykle przyjemne w zabawie.

Męskie masturbatory są świetną zabawką do wprowadzenia w związek, ponieważ pozwalają cieszyc się całkowicie wyjątkowym uczuciem. Są niezwykle łatwe w użyciu, bez prawie żadnego wysiłku z Twojej strony.

Fleshlights są idealne dla par, ponieważ są po prostu używane przez partnera i mogą zastąpić pracę rąk lub seks oralny.Często pomagają mężczyźnie w utrzymaniu dłuższego czasu, idealnego, aby Twój mężczyzna mógł pójść trochę dalej bez kulminacji. Ale nawet jeśli nie ma przedwczesnego wytrysku, FleshLight jest niewiarygodnie napięty i stymulujący, dzięki czemu na pewno się mu spodoba.

Dokonanie zakupu razem może sprawić, że będzie to bardziej wspólna decyzja, niż taka, której chce tylko jedna osoba.

Często dobrze jest kupić zabawkę dla Was obojga. Aspekt zazdrości może w wielu przypadkach zostać rozwiązany np jeśli Twój partner widzi, że dobrze się bawisz zabawką, może poczuć się niekomfortowo, ale jeśli oboje macie swoją zabawkę, to jest o wiele więcej równości, dzięki czemu można łatwiej się zrelaksować i cieszyć się chwilą.

Wreszcie, pamiętaj, aby się dobrze bawić. Te produkty są po to, aby uzupełnić Wasze życie seksualne, aby uczynić je bardziej przyjemnym i dodać pikanterii do sypialni.

Wszystkie komentarze

  1. Marek

    test

  2. mywyione

    Coś wy tym jest, polecam zawsze może być ciekawiej i nie ma co się wstydzić.

Odpowiedz