Filtruj według

Farbki do Ciała

Farbki do Ciała

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
  • Tylko online

Komplet szminek Bijoux Indiscrets - Cooling & Warming

62,99 zł

Cooling & Warming Nip Gloss od Bijoux Indiscrets to duet, który wprowadzi do Waszej sypialni wiele romantycznych uniesień! Zdecyduj czy chcesz nieco rozgrzać swoją drugą połówkę, czy ochłodzić? A może oba warianty w różnych miejscach? Nic nie stoi na przeszkodzie! Cooling & Warming Nip Gloss jest to zestaw dwóch błyszczyków do stosowania na ciało.

 

Pojemność: 13ml

Wyprodukowano w Hiszpanii.  • Tylko online

Smakowa farbka do ciała Bijoux Indiscrets - Poeme - wiśnia

62,99 zł

Ciało Twojego kochanka jest ekscytującą i tajemniczą ścieżką. Zostaw na nim ślady Poeme - narysuj drogę pocałunków. Jest to aromatyczna farbka do ciała o wykwintnym, słodkim smaku wiśni, która oczywiście jest jadalna. Poeme - Sweetheart Cherry jest przeznaczona do delektowania się pocałunkami i czerpania jak największej przyjemności z zabawy we dwoje! Popuść wodze fantazji i odkryj ciało na nowo.

 

W skład zestawu wchodzą : 

- jadalna farbka do malowania ciała o smaku wiśni (50 ml)

- eleganckie piórko 

- ładne opakowanie

  • Tylko online

Smakowa farbka do ciała Bijoux Indiscrets - Poeme - Karmelowa

62,99 zł

Ciało Twojego kochanka jest ekscytującą i tajemniczą ścieżką. Zostaw na nim ślady Poeme - narysuj drogę pocałunków. Jest to aromatyczna farbka do ciała o wykwintnym, słodkim smaku karmelu, która oczywiście jest jadalna. Poeme - Butter Caramel jest przeznaczona do delektowania się pocałunkami i czerpania jak największej przyjemności z zabawy we dwoje! Popuść wodze fantazji i odkryj ciało na nowo

 

W skład zestawu wchodzą : 

- jadalna farbka do malowania ciała o smaku karmelowym (50 ml)

- eleganckie piórko 

- ładne opakowanie 

  • Tylko online

Smakowa farbka do ciała Bijoux Indiscrets - Poême Czekoladowa

62,99 zł

Ciało Twojego kochanka jest ekscytującą i tajemniczą ścieżką. Zostaw na nim ślady Poeme - narysuj drogę pocałunków. Jest to aromatyczna farbka do ciała o wykwintnym smaku ciemnej czekolady, która oczywiście jest jadalna. Poeme - Dark Chocolate jest przeznaczona do delektowania się pocałunkami i czerpania jak największej przyjemności z zabawy we dwoje! Popuść wodze fantazji i odkryj ciało na nowo.
 

W skład zestawu wchodzą : 

- jadalna farbka do malowania ciała o smaku ciemnej czekolady (50 ml)

- eleganckie piórko 

- ładne opakowanie